Transport maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych.

✅ Maszyny budowlane

✅ Maszyny rolnicze

✅ Maszyny drogowe

Nasza firma obsługuje klientów z Poznania i okolic w zakresie transportu maszyn różnego typu. Radzimy sobie świetnie z przewozem uszkodzonych maszyn oraz sprawnego sprzętu, który wymaga przewiezienia do serwisu, nowego właściciela, do firmy zajmującej się przeglądami, itp. Niezależnie od potrzeb, doskonale radzimy sobie z bezpiecznym i bezproblemowym transportem standardowych oraz bardzo ciężkich maszyn.

Między innymi można zlecać nam zadania obejmujące transport maszyn budowlanych. Dzięki nam koparki i inne sprzęty nie muszą pokonywać wielu kilometrów samodzielnie pomiędzy miejscami ich wykorzystania. Rozwiązanie takie byłoby niepraktyczne i przede wszystkim wiązałoby się z utratą cennego czasu i spaleniem ogromnej ilości paliwa. Dzięki naszej usłudze transportowej można zapomnieć o tym problemie.

Warto dodać, że oferujemy również profesjonalny transport maszyn rolniczych. Podobnie jak w przypadku sprzętu budowlanego, radzimy sobie ze standardowymi maszynami oraz z pojazdami i sprzętem o nietypowych gabarytach. Dzięki temu możliwy jest skuteczny, bezpieczny oraz o wiele szybszy i tańszy transport maszyn rolniczych pomiędzy różnymi polami, gospodarstwami, do warsztatów oraz w inne miejsca.

Wszystkie usługi z zakresu transportu maszyn wykonujemy korzystając z nowoczesnych holowników i specjalistycznego wyposażenia do transportu. Nasi doświadczeni fachowcy dbają o właściwy załadunek, bezpieczny transport i fachowy rozładunek maszyn.